Stogo ir fasado plovimas

Sutvarkę kiemą, atsigręžkime į namo išorę bei vidų. Ar jums malonu matyti tvarkingą fasadą ir patalpas? Mums taip pat, todėl visą parą teikiame šias valymo paslaugas. Kokybiškai valome fasadus ir stogus visoje Lietuvoje.

Samanų valymas nuo namo sienų, stogų ir kitų paviršių yra ne tik puikus atsinaujinimo būdas, o taip pat apsaugo nuo korozijos, grybelių ir įvairių pažeidimų.

Samanų naikinimas tapo įkyriu darbu? Netikėkite mitu, jog samanų atsiranda tik esant rūgščiai terpei. Samanos yra aplinkai visiškai nereiklus augalas, todėl augti gali netgi ten, kur nuolat laikosi pavėsis ar yra ypatingai drėgna. Taigi, samanos gali augti praktiškai bet kur, todėl su jomis susiduria ir kovoja daugelis – tikriausiai ir jūsų kaimynai. Jeigu vis pralaimite dvikovą su šiuo gaju augalu ir vis svarstote kaip atsikratyti samanų, patikėkite samanų naikinimą mums.

Pasirūpinsime, kad ši problema iš jūsų kiemo išnyktų ilgam. Susisiekite su mumis dabar ir pasiūlysime jums optimalų sprendimą.

Paslaugos kaina

Paslaugos pavadinimaskaina už vnt.
Stogo plovimasnuo 1,8€ už m²
Fasado plovimasnuo 1,5€ už m²
Tvoros plovimassutartinė kaina

Daugiau informacijos apie paslaugą arba jos užsakymą galite gauti susisiekę su mumis mob. tel. +370 638 38215, el. paštu info@svarostarnyba.lt arba pateikti užsakymą paspaudę čia.

Stogas prieš plovimą
Štai kaip atrodo stogas po mūsų komandos atlikto plovimo
Fasadas prieš plovimą
Fasadas po mūsų komandos atlikto plovimo