Baldų valymas

Kavos dėmės, purvas ir nešvarūs baldai tapo nuolatiniu galvos skausmu? Patikėkite savo daiktus mums! Komfortui ir higienai užtikrinti derėtų nepamiršti kasmet atlikti cheminį sofos, miegamosios lovos, kėdės ir kt. baldų cheminį valymą. Periodiškai atliekamas cheminis baldų valymas užtikrina ne tik nuolatinę švarą namuose ar ofise, o taip pat padeda išlaikyti estetinę baldo išvaizdą bei naujumą.

Cheminis baldų valymas – maksimali priežiūra savo turimiems baldams: aukštos kokybės priemonėmis valomos sėdimos vietos, grindys, apmušalai, polimeriniai, odiniai ir kiti paviršiai. Cheminio valymo metu yra pašalinamos erkės, plaukai, dulkės ir kt. Cheminis valymas atliekamas vieną ar du kartus per metus – taip užtikrinsite, kad jūsų turimas baldas ilgiau atrodytų nepriekaištingai.

Profesionalūs specialistai pasirūpins, kad sausas ar cheminis valymas jūsų nenuviltų.

Mūsų atliekamas valymas visoje Lietuvoje – jūsų baldo švaros garantas. Rūpinamės savo klientais, todėl su mumis galite susisiekti bet kuriuo paros metu.

Paslaugos kaina

Paslaugos pavadinimasKaina už vnt.
SOFA-LOVA35€
SOFA 2-jų vietų30€
SOFA 3-jų vietų35€
KAMPAS 3-jų vietų35€
KAMPAS 4-jų vietų40€
TACHTA15€
FOTELIS15€
KĖDĖ4€
MAŽAS FOTELIS10€
PUFAS5€
KUŠETĖ10€

Daugiau informacijos apie paslaugą arba jos užsakymą galite gauti susisiekę su mumis mob. tel. +370 638 38215, el. paštu info@svarostarnyba.lt arba pateikti užsakymą paspaudę čia.